رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶
  • کد خبر : ۳۰۳
  • چاپ خبر : ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان

ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: با پیشرفت خوب پروژه‌ها تا قبل از سال جدید شاهد تحویل واحد در فازهای ۸، ۵، ۱۱ و ۹ قدیم خواهیم بود که پس از استقرار افراد مراسم افتتاح را برگزار خواهیم […]

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: با پیشرفت خوب پروژه‌ها تا قبل از سال جدید شاهد تحویل واحد در فازهای ۸، ۵، ۱۱ و ۹ قدیم خواهیم بود که پس از استقرار افراد مراسم افتتاح را برگزار خواهیم کرد.

 

به گزارش شهرسازی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سعید غفوری در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به تصویب افزایش سقف وام مسکن مهر این شهر از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان توسط کمیسیون اعتباری بانک مرکزی،‌ اظهار کرد:‌ بانک مرکزی مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر را از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان ابلاغ کرد.

غفوری در این باره افزود: در حال حاضر تیم اجرایی رسیدگی به این مسئله از دفتر قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و شرکت عمران شهرهای جدید در حال مذاکره و گفتگو با پیمانکاران بوده و مرتب چگونگی پیشبرد برنامه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس همچنین اضافه کرد: تلاش است تا با همت تمامی دست‌اندرکاران مجموعه و فعال کردن شیفت شب کارگاه‌ها حتی در روزهای تعطیل هرچه زودتر این پروژه عظیم در پردیس را به پایان برسانیم.

این مقام مسئول باتأکید براینکه مبلغ افزایش یافته در تسهیلات مسکن مهر تنها صرف ساخت واحدها خواهد شد گفت: خوشبختانه صحبت‌های خوبی از سوی آقای نوبخت مبنی بر اختصاص یارانه‌ای جهت احداث زیرساخت‌ها و اماده‌سازی شده که انتظار می‌رود این مبلغ نیز هرچه سریعتر به پروژه‌ها اختصاص یابد.

غفوری در ادامه سخنان خود از آمادگی بانک مسکن برای تحویل مبالغ اعلام شده خبر داد و گفت: شرکت عمران شهر جدید پردیس برنامه تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی و همچنین اقدامات لازم جهت طرح‌های آماده‌سازی در هر فاز، محله و بلوک را تهیه کرده و آماده است به محض دریافت یارانه از ابتدای اسفندماه به صورت شبانه‌روزی و سه شیفت به تکمیل پروژه‌ها بپردازد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن اشاره به این مطلب که میزان مبلغ افزایش یافته به روال اتوماتیک برای تمامی واحدهای باقی‌مانده انجام شده و نیاز به مراجعه متقاضیان به بانک نیست گفت: با پیشرفت خوب پروژه‌ها تا قبل از سال جدید شاهد تحویل واحد در فازهای ۸، ۵، ۱۱ و ۹ قدیم خواهیم بود که پس از استقرار در این واحدها، مراسم افتتاح را برگزار خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه