رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
  • کد خبر : ۸۴۵
  • چاپ خبر : سگ کشی در کهریزک
به گزارش صفحه رسمی حقوق حیوانات:

سگ کشی در کهریزک

به نقل از صفحه رسمی حقوق حیوانات ایران، در ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ تصاویری از شهرستان کهریزک مبنی بر قتل و نسل کشی سگ های خیابانی منتشر شده است. روابط عمومی شهرداری کهریزک ویدئو سگ کشی در کهریزک را تکذیب کرده است. به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ اسماعیل نعمت زاده شهردار کهریزک شایعه سگ […]

به نقل از صفحه رسمی حقوق حیوانات ایران، در ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ تصاویری از شهرستان کهریزک مبنی بر قتل و نسل کشی سگ های خیابانی منتشر شده است. روابط عمومی شهرداری کهریزک ویدئو سگ کشی در کهریزک را تکذیب کرده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ اسماعیل نعمت زاده شهردار کهریزک شایعه سگ کشی در این شهر را تکذیب کرد و گفت: چند روز اخیر در فضای مجازی تصاویری به نمایش درآمده است که حاکی از کشتن سگ های خیابانی به دست افرادی معلوم الحال می باشد که  متاسفانه از روی غرض یا نا آگاهانه این رفتار غیر اخلاقی نیروهای شهرداری را درخصوص امحاء و آزار سگ های خیابانی به مدیریت شهرداری کهریزک نسبت می دهند و حتی این تصاویر در صفحه شخصی برخی از هنرمندان نیز منتشر شده است.

شهردار کهریزک  به منظور شفاف سازی  اخبار گفت: با دقت بر روی تصاویر آرم اداره دیگری به خوبی واضح و قابل رویت است …. اکنون شکایتی از سوی  واحد حقوقی شهرداری کهریزک علیه افرادی که اقدام به ساخت کلیپ و نشر اکاذیب درخصوص سگ کشی در کهریزک کرده اند، تنظیم شده است که پیگیری این شکایت به طور جدی در اولویت برنامه های مدیریت شهری کهریزک قراردارد.

شهردار کهریزک در پایان افزود: مدیریت شهری کهریزک همیشه دوست دار حیوانات و محیط زیست بوده است و این اصل را در اولویت برنامه های خود دارد و به عنوان متولی این شهر از تمامی کاربران فضای مجازی تقاصا دارم  بدون قضاوت عجولانه و بی توجه به تصویرسازی نادرست برخی از افراد سودجو و مغرض با دقت نظر بیشتری اخبار و فیلم ها را انتشار دهند تا مبادا حقی به ناحق از کسی ضایع نشود.

شهرسازی نیوز، به دلیل محتوای تصویری آزاردهنده از انتشار تصاویر خودداری می‌کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه